BİZ KİMİZ ?

KARAD tekstil kurulduğu 2005 yılından bu yana ev tekstil sektöründe birçok firmaya ve ünlü kişiliklere özel kreasyonlar tasarlama ve üretim konusunda öncü olmuştur.

Ev tekstili sektöründe edilen başarılar ve tecrübeleri tüm kullanıcılara ulaştırmak adına 2008 yılında kendi markasını oluşturarak piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda doğrudan ya da dolaylı olarak hem kendi üretim bandında hem de harici firmalara tedarikçi olmuştur.

2020 yılında oluşturulan yeni markamız CONTHES HOME, başladığı tek kalem ürün olan kırlent tasarımlarının büyük beğenisi ile , ürünlerine farklı konseptler ekleyerek üretim ve tasarım yelpazesini genişleterek büyümeye devam etmektedir.

Başarılarla dolu tüm bu süreçlerimizde kalitemizden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu büyük ve güzel ülkemizin topraklarından bir dünya markası yaratmak için gece gündüz durmadan yorulmadan çalışıyoruz.

Özel dünyalarınızın, farklı tasarımlara ve kaliteye layık olduğunu biliyor ve bu kaliteyi sizlere ince ve zarif detaylarda sunuyoruz.

Çünkü sizler en iyisine layıksınız…